Wczytuję dane...

Eco9 OXY START - Rozruch oczyszczalni tlenowych

średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
4 szt.
Preparat Eco9 OXY START jest stosowany przy rozruchu oraz po każdorazowym opróżnieniu biologicznej oczyszczalni ścieków.
60,00 PLN

Podczas opróżniania wraz z nieczystościami zostaje usunieta naturalna flora bakteryjna, odpowiedzialna za prawidłową pracę oczyszczalni i utrzymanie równowagi biologicznej. Eco9 OXY START powoduje jej szybką odbudowę w zbiorniku.

ZASTOSOWANIE:
Eco9 OXY START to specjalistyczny biopreparat przeznaczony dla rozruchu oczyszczalni biologicznych z napowietrzaniem drobnopęcherzykowym, który należy stosować po każdorazowym opróżnieniu zbiornika oczyszczalni.

SKŁAD I DZIAŁANIE:
W skład biopreparatu wchodzi odżywka startowa oraz odpowiednio zestawiona kompozycja pożytecznych mikroorganizmów o ściśle kierunkowym działaniu. Efektem prawidłowo wykonanego rozruchu i regeneracji flory bakteryjnej z Eco9 OXY START jest zwiększenie skuteczności oczyszczania ścieków oraz hamowanie nieprzyjemnych zapachów, szczególnie w fazie rozruchowej urządzenia.

DAWKOWANIE I SPOSÓB UŻYCIA:
Opakowanie 250 gramów Eco9 OXY START rozpuścić w 5 litrach letniej wody (max 32°C), pozostawić roztwór na 30-60 minut. Całość wlać do komory napowietrzania ścieków. Opakowanie wystarcza na zaszczepienie oczyszczalni obsługującej do 1,5m3 ścieków na dobę. W przypadku większych oczyszczalni zwiększyć dawkę. Po użyciu umyć ręce. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Masa preparatu: 250g.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...