Wczytuję dane...

ECO9 DUO

średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
5 szt.
Eco9 DUO to kompozycja odpowiednio dobranych mikroorganizmów, zawierająca bakterie, enzymy i pożywkę w dwóch formach DUO Granulki i DUO Płyn.
126,00 PLN

Dzięki zagnieżdżonym bakteriom w granulkach oraz odpowiedniej pożywce uzyskujemy długotrwałe i efektywne działanie preparatu. Skutkiem tego jest zdecydowane uproszczenie obsługi oczyszczalni, gdyż wystarczy je stosować dwa razy w roku.

STOSOWANIE:

Eco9 DUO stosujemy po 4 tygodniach od rozruchu oczyszczalni przy pomocy biopreparatu Eco9 START. Dawkowanie należy wykonać w następujący sposób:

  • Pojemnik z DUO Granulkami uzupełnić o jeden z DUO płynów dostępnych w zestawie. Mieszaninę odstawić na pół godziny. Całą zawartość wlać do miski ustępowej w 3 dawkach jedna po drugiej, naprzemiennie ze spłukaniem. Następnie pojemnik przepłukać letnią wodą i wlać ją również do kanalizacji.
  • Pojemnik z DUO Płynem przed użyciem należy wstrząsnąć. Następnie, najlepiej na noc, wlać zawartość do zlewozmywaka kuchennego i spłukać następnego dnia letnią wodą. To ważne, ponieważ wewnątrz rur kanalizacyjnych wytworzy się warstwa ochronna zmniejszająca osadzanie się tłuszczów.
  • Kolejną dawkę należy zastosować po 6 miesiącach.

Ważne: 

Po otrzymaniu biopreparatu Eco9 DUO należy go zaaplikować do oczyszczalni w jak najkrótszym terminie - nie przekraczającym 10 dni.

BEZPIECZEŃSTWO:

Preparaty są absolutnie bezpieczne dla zdrowia. Bakterie w nich zawarte mają pozytywne działanie na układ pokarmowy człowieka, podobnie jak bakterie w jogurtach i kefirach. Dawka przeznaczona dla oczyszczalni od 4 do 8 mieszkańców.

Wyprodukowano przez: ECO9

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...