Wczytuję dane...

ECO9 START - Rozruch oczyszczalni drenażowych

średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
3 szt.
Preparat Eco9 START jest stosowany przy rozruchu oraz po każdorazowym opróżnieniu przydomowej oczyszczalni ścieków lub szamba.
60,00 PLN

Podczas opróżniania wraz z nieczystościami zostaje usunięta naturalna flora bakteryjna. Jest ona odpowiedzialna za prawidłową pracę oczyszczalni i utrzymanie równowagi biologicznej. Z Eco9 START spowodujesz jej szybką odbudowę w zbiorniku.

SKŁAD I DZIAŁANIE:

W skład biopreparatu wchodzi odżywka startowa oraz odpowiednio zestawiona kompozycja niepatogennych mikroorganizmów. Bakterie o ściśle ukierunkowanym działaniu, powodującym rozpad oraz degradację szkodliwych substancji. Głównie jest to amoniak, azotyn, siarkowodór, indol, skatol, merkaptany, związki fosforu oraz innych jedno i wielo węglowych związków organicznych. Kompozyt mikrobiologiczny posiada zdolności wiązania metali ciężkich, kierowania pożądanymi procesami fermentacyjnymi, zmiany pH ścieków i płynnych odchodów oraz bardzo silnego hamowania rozwoju patogennych drobnoustrojów, a także niszczenia drogą enzymatyczną jaj oraz form przetrwalnikowych owadów i endopasożytów.

DAWKOWANIE:

Biopreparat Eco9 START stosuje się w 3 dawkach po 80 gramów na osadnik 2000-3000 litrów. Preparat stosujemy w okresie rozruchowym oczyszczalni oraz po całkowitym opróżnieniu zbiornika. Pierwszą dawkę 80g należy zastosować tydzień po uruchomieniu oczyszczalni i kolejne dwie dawki w odstępach tygodniowych do miski ustępowej lub bezpośrednio do oczyszczalni.Po okresie rozruchowym zalecane jest używanie preparatu Eco9 MIX dla zapewnienia optymalnej pracy oczyszczalni.

Masa: 250 gramów

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...