Wczytuję dane...

ECO9 TAB - Ekologiczne tabletki do zmywarek

średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
4 szt.
Tabletki Eco9 TAB to naturalny, przyjazny środowisku produkt do mycia naczyń w zmywarkach.
75,00 PLN
Bardzo dobrze nadają się również do mycia frytkownic. Eco9 TAB zaleca się przede wszystkim użytkownikom szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków. Poza oczyszczeniem samego urządzenia wpływa na zdecydowaną poprawę warunków eksploatacji instalacji kanalizacyjnych (efekt oczyszczania) i drenaży rozsączających (efekt udrożniania). Dzięki Eco9 TAB zmywarka nie będzie już uciążliwa dla Twojej kanalizacji i oczyszczalni!
SKŁAD I DZIAŁANIE:
Specjalny skład enzymów umożliwia rozpuszczenie resztek tłuszczów przez rozbicie ich struktury. Dodatkowo enzymy usuwają nieprzyjemne zapachy powstające w zmywarce oraz poprawiają pracę oczyszczalni ścieków. Środek jest bezpieczny w stosowaniu, nie podrażnia skóry i dróg oddechowych. Po użyciu, dzięki zawartym składnikom ulega biologicznemu rozkładowi.
SPOSÓB UŻYCIA DO ZMYWAREK:
Przed uruchomieniem zmywania, włożyć Eco9 TAB do dozownika na tabletki, nastawić najdłuższy program zmywania w temperaturze do 55 °C (optymalna skuteczność działania).
  • Lekko zabrudzone: program do 45 °C
  • Silnie zabrudzone: program do 55 °C
  • Załadować zmywarkę do pełna i zacząć proces mycia naczyń.
SPOSÓB UŻYCIA DO FRYTKOWNIC:
Opróżnić zbiornik frytkownicy i napełnić go wodą o temperaturze do 55 °C.Włożyć Eco9 TAB do frytkownicy, zamieszać i pozostawić na 2 godziny.Następnie wylać wodę, dokładnie wypłukać urządzenie i wytrzeć do sucha.Powyższe operacje należy powtarzać co 2-3 miesiące lub w zależności od potrzeb.
Jedno opakowanie zawiera 38 ekologicznych tabletek.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...